همه دسته بندی ها

86 18731531256+

[ایمیل محافظت شده]

رسانه

صفحه اصلی>رسانه

فدراسیون صنعت و بازرگانی شاندونگ از شرکت تانگشان جینشا بازدید کرد

زمان: 2023-02-10 51

در 10 فوریه 2023، رهبران فدراسیون صنعت و بازرگانی شهر کیان آن، رهبران فدراسیون صنعت و بازرگانی شهر شاندونگ شینتای را به همراهی چن شویون، معاون مدیر کل شرکت ما، از شرکت تانگشان جینشا بازدید کردند.

در جریان مبادله، آقای چن فرآیند توسعه، مقیاس شرکت و کسب و کار اصلی شرکت تانگشان جینشا را به تفصیل معرفی کرد. شرکت Tangshan Jinsha به عنوان یک شرکت تخصصی "غول کوچک" در سطح ملی اهمیت زیادی به ساخت تیم تحقیقاتی علمی می دهد، بخش های تحقیق و توسعه فناوری را به "مرکز نوآوری فناوری سازمانی" متحد می کند و حدود 3.5 میلیون یوان را در تحقیقات فناوری سرمایه گذاری می کند. و توسعه هر سال، 6 درصد از فروش سالانه را شامل می شود. محصولات طراحی شده توسط مرکز فناوری دارای 38 اختراع ملی از جمله 4 اختراع ثبت اختراع است که مفهوم حفاظت از محیط زیست را با فناوری احتراق ترکیب می کند تا محصولات سفارشی و مطابق با الزامات را به مشتریان ارائه دهد.

بعداً آقای چن رهبران فدراسیون صنعت و بازرگانی را برای بازدید از کارگاه تولید، سالن Xuanyi (مرکز فعالیت کارکنان) و سایر مکان ها همراهی کرد و بر توسعه شرکت تانگشان جینشا تاکید کرد و گفت که قطعاً توسعه را به ارمغان خواهد آورد. تجربه شرکت Jinsha به شاندونگ برای خدمت به شرکت های بیشتر.

عکس-2

عکس-3

عکس-1

عکس-4

عکس-5

دسته بندی های داغ