همه دسته بندی ها

86 18731531256+

[ایمیل محافظت شده]

رسانه

صفحه اصلی>رسانه

شرکت تانگشان جینشا جلسه آغازین سال نو را برگزار کرد

زمان: 2023-01-28 54

در 28 ژانویه 2023، همه کارکنان شرکت Tangshan Jinsha جلسه آغازین سال نو را در سالن Xuanyi برگزار کردند. جلسه آغازین در سه بخش و به ریاست رئیس ما زونگیو برگزار شد.

قسمت اول این است که همه کارکنان با هم قوانین و مقررات شرکت را مطالعه کنند. در فرآیند یادگیری، هم کارمندان جدید و هم کارمندان قدیمی، درک خود را از سیستم شرکت عمیق‌تر می‌کنند و توسعه روان کار آینده را تسهیل می‌کنند. در عین حال، این سیستم در ترکیب با رویدادهای مختلفی که در سال گذشته با آن مواجه شده است، تکمیل و بهبود می یابد تا روند توسعه شرکت تسهیل شود.

قسمت دوم سمینار فنی است که با حضور واحد فنی، واحد تولید و بخش بازاریابی برگزار می شود. به عنوان یک تولید کننده در مقیاس بزرگ تجهیزات انرژی حرارتی احتراق، تمام کارهای ما باید بر اساس نیازهای مشتریان انجام شود. از طریق ارتباط با مشتریان در سال گذشته، این جلسه مشکلات پس از فروش را به صورت یکپارچه جمع بندی می کند، ارتباط و یادگیری را انجام می دهد و به طور مستمر قدرت تحقیق و توسعه و ظرفیت تولید سندز را بهبود می بخشد.

بخش سوم جلسه آغازین بازار است. این به صورت داخلی توسط بخش بازاریابی برای جمع بندی پروژه های سال گذشته، ترتیب کارهای سال جدید، تمرکز بر طرح بندی محصولات اصلی و صنایع کاربردی، تحقق رشد مداوم فروش و خدمت به مشتریان بیشتر انجام می شود.

پس از جلسه، کارکنان در تمام بخش‌ها تمرکز کاری خود را تنظیم کردند، دائماً توانایی‌های خود را تقویت کردند و سهم خود را در توسعه شرکت داشتند.

تعریف نشده

عکس-2

عکس-3


دسته بندی های داغ