همه دسته بندی ها

86 18731531256+

[ایمیل محافظت شده]

رسانه

صفحه اصلی>رسانه

کنفرانس شناخت سالانه گروه Tangshan Jinsha

زمان: 2023-01-19 59

در 19 ژانویه 2023، گروه Tangshan Jinsha کنفرانس سالانه شناسایی را برگزار کرد. رئیس ما زونگیو و معاون رئیس جمهور وو زیکینگ سخنرانی های مهمی داشتند. این کنفرانس بر شناخت کارمندان و مجموعه هایی با عملکرد برجسته در سال 2022 متمرکز خواهد بود.

در این نشست از 39 ستاره فداکار که بیش از 400 روز در طول سال کار کرده اند تقدیر شد. 15 ستاره جدید پیشرفت؛ 30 ستاره فداکاری; نقد تمدن دوگانه 30 نفر; 5 سرعت سنج سالانه؛ 14 کلکتیو پیشرفته در تولید ایمن و متمدن و 2 گروه مؤثرتر وجود دارد.

یانگ جون که در این نشست به عنوان آهنگساز سالانه رتبه بندی شد، به نمایندگی از افرادی که مورد تمجید قرار گرفتند سخنرانی کرد. در سال جدید، او همچنان کارخانه را به عنوان خانه دوست خواهد داشت، سخت کار می کند، به عنوان یک الگوی خوب برای همه کارکنان خدمت می کند و به توسعه شرکت کمک می کند.

نماینده بخش بازاریابی احتراق که به دلیل سخنرانی جمعی خود مورد تحسین قرار گرفت، همچنان روحیه همبستگی و برادری، تشویق متقابل، پیشرفت مثبت و شجاعت مبارزه را به پیش برد و همکاران بیشتری را به پیشرفت مشترک هدایت کرد.

کنفرانس سالانه تقدیر، تاییدی بر دستاوردهای کاری کارکنان برجسته و تشویقی برای کارکنانی است که جایزه را نبرده اند. پس از سالها میراث، تحت رهبری رئیس جمهور ما، گروه سندز یک فرهنگ شرکتی از شجاعت، اتحاد و همکاری، نوآوری مستمر و سخت کوشی را شکل داده است. من معتقدم که آینده بیشتر و گسترده تر خواهد بود و از دوستان از همه اقشار برای مذاکره برای همکاری استقبال می کنم.

عکس-1

عکس-2

عکس-3

عکس-4

دسته بندی های داغ